AIAP-03-100K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-100K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 8.7A 19 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,399
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-100K ABRACON
    AIAP-03-100K ABRACON
    AIAP-03-100K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-100K is described as FIXED IND 10UH 8.7A 19 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE