AIAP-02-5R6K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-5R6K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 5.6A 24 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,180
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-5R6K ABRACON
    AIAP-02-5R6K ABRACON
    AIAP-02-5R6K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-5R6K is described as FIXED IND 5.6UH 5.6A 24 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM