AIAP-02-4R7K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-4R7K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.3A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-4R7K ABRACON
    AIAP-02-4R7K ABRACON
    AIAP-02-4R7K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-4R7K is described as FIXED IND 4.7UH 6.3A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG