AIAP-02-3R9K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-3R9K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.9UH 7.3A 19 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,238
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-3R9K ABRACON
    AIAP-02-3R9K ABRACON
    AIAP-02-3R9K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-3R9K is described as FIXED IND 3.9UH 7.3A 19 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.