AIAP-02-390K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-390K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 2A 94 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,967
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-390K ABRACON
    AIAP-02-390K ABRACON
    AIAP-02-390K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-390K is described as FIXED IND 39UH 2A 94 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"