AIAP-02-271K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-271K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 270UH 770MA 557 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,537
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-271K ABRACON
    AIAP-02-271K ABRACON
    AIAP-02-271K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-271K is described as FIXED IND 270UH 770MA 557 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.