AIAP-02-221K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 860MA 430 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,692
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-221K ABRACON
    AIAP-02-221K ABRACON
    AIAP-02-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-221K is described as FIXED IND 220UH 860MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK