AIAP-02-220K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-220K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 2.7A 50 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,769
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-220K ABRACON
    AIAP-02-220K ABRACON
    AIAP-02-220K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-220K is described as FIXED IND 22UH 2.7A 50 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE