AIAP-02-180K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-180K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 3A 44 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,071
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-180K ABRACON
    AIAP-02-180K ABRACON
    AIAP-02-180K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-180K is described as FIXED IND 18UH 3A 44 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE