AIAP-02-123K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-123K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12MH 110MA 29.9 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,488
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-123K ABRACON
    AIAP-02-123K ABRACON
    AIAP-02-123K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-123K is described as FIXED IND 12MH 110MA 29.9 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM