AIAP-02-100K ABRACON
  • Part Number: AIAP-02-100K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 4.1A 33 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,612
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-02-100K ABRACON
    AIAP-02-100K ABRACON
    AIAP-02-100K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-02-100K is described as FIXED IND 10UH 4.1A 33 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH