AIAP-01-8R2K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-8R2K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 8.2UH 1.5A 87 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,156
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-8R2K-T ABRACON
    AIAP-01-8R2K-T ABRACON
    AIAP-01-8R2K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-8R2K-T is described as FIXED IND 8.2UH 1.5A 87 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"