AIAP-01-4R7K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-4R7K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 68 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,352
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-4R7K-T ABRACON
    AIAP-01-4R7K-T ABRACON
    AIAP-01-4R7K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-4R7K-T is described as FIXED IND 4.7UH 1.7A 68 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE