AIAP-01-471K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-471K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 240MA 3.4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,677
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-471K-T ABRACON
    AIAP-01-471K-T ABRACON
    AIAP-01-471K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-471K-T is described as FIXED IND 470UH 240MA 3.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V