AIAP-01-391K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-391K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 390UH 260MA 3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,343
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-391K-T ABRACON
    AIAP-01-391K-T ABRACON
    AIAP-01-391K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-391K-T is described as FIXED IND 390UH 260MA 3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH