AIAP-01-331K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-331K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 330UH 290MA 2.4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,788
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-331K-T ABRACON
    AIAP-01-331K-T ABRACON
    AIAP-01-331K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-331K-T is described as FIXED IND 330UH 290MA 2.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A