AIAP-01-1R0K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-1R0K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 3.3A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,329
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-1R0K-T ABRACON
    AIAP-01-1R0K-T ABRACON
    AIAP-01-1R0K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-1R0K-T is described as FIXED IND 1UH 3.3A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM