AIAP-01-181K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-181K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 180UH 380MA 1.4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,413
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-181K-T ABRACON
    AIAP-01-181K-T ABRACON
    AIAP-01-181K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-181K-T is described as FIXED IND 180UH 380MA 1.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ