AIAP-01-180K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-180K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 1.1A 160 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,459
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-180K-T ABRACON
    AIAP-01-180K-T ABRACON
    AIAP-01-180K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-180K-T is described as FIXED IND 18UH 1.1A 160 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.