AIAP-01-101K-T ABRACON
  • Part Number: AIAP-01-101K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 550MA 670 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 34,814
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-01-101K-T ABRACON
    AIAP-01-101K-T ABRACON
    AIAP-01-101K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-01-101K-T is described as FIXED IND 100UH 550MA 670 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"