AIAC-4125C-R491J-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-4125C-R491J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 491NH 2A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,383
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-4125C-R491J-T ABRACON
    AIAC-4125C-R491J-T ABRACON
    AIAC-4125C-R491J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-4125C-R491J-T is described as FIXED IND 491NH 2A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM