AIAC-4125C-R090J-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-4125C-R090J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 90NH 3.5A 14 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,888
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-4125C-R090J-T ABRACON
    AIAC-4125C-R090J-T ABRACON
    AIAC-4125C-R090J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-4125C-R090J-T is described as FIXED IND 90NH 3.5A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"