AIAC-2712C-22N0J-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-2712C-22N0J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22NH 3A 5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,137
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-2712C-22N0J-T ABRACON
    AIAC-2712C-22N0J-T ABRACON
    AIAC-2712C-22N0J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-2712C-22N0J-T is described as FIXED IND 22NH 3A 5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.