AIAC-1812-82NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1812-82NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82NH 2.6A 8.9 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,739
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1812-82NJ-T ABRACON
    AIAC-1812-82NJ-T ABRACON
    AIAC-1812-82NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1812-82NJ-T is described as FIXED IND 82NH 2.6A 8.9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.