AIAC-1812-68NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1812-68NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 2.9A 8.1 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,557
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1812-68NJ-T ABRACON
    AIAC-1812-68NJ-T ABRACON
    AIAC-1812-68NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1812-68NJ-T is described as FIXED IND 68NH 2.9A 8.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.