AIAC-1812-27NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1812-27NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27NH 3.5A 4.6 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,353
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1812-27NK-T ABRACON
    AIAC-1812-27NK-T ABRACON
    AIAC-1812-27NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1812-27NK-T is described as FIXED IND 27NH 3.5A 4.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.