AIAC-1008C-68NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1008C-68NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 380MA 37.1 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,069
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1008C-68NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-68NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-68NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1008C-68NK-T is described as FIXED IND 68NH 380MA 37.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE