AIAC-1008C-47NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1008C-47NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 470MA 25.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,834
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1008C-47NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-47NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-47NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1008C-47NK-T is described as FIXED IND 47NH 470MA 25.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL