AIAC-1008C-39NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1008C-39NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39NH 500MA 21.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,058
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1008C-39NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-39NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-39NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1008C-39NK-T is described as FIXED IND 39NH 500MA 21.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE