AIAC-1008C-27NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1008C-27NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27NH 600MA 13.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,964
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1008C-27NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-27NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-27NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1008C-27NK-T is described as FIXED IND 27NH 600MA 13.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"