AIAC-1008C-22NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1008C-22NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22NH 840MA 10.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,024
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1008C-22NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-22NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-22NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1008C-22NK-T is described as FIXED IND 22NH 840MA 10.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM