AIAC-1008C-18NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1008C-18NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18NH 840MA 9.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,916
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1008C-18NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-18NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-18NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1008C-18NK-T is described as FIXED IND 18NH 840MA 9.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK