AIAC-1008C-12NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-1008C-12NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12NH 900MA 6.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,941
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-1008C-12NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-12NK-T ABRACON
    AIAC-1008C-12NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-1008C-12NK-T is described as FIXED IND 12NH 900MA 6.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE