AIAC-0805C-56NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-0805C-56NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56NH 320MA 38.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,424
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-0805C-56NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-56NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-56NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-0805C-56NK-T is described as FIXED IND 56NH 320MA 38.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT