AIAC-0805C-47NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-0805C-47NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 320MA 34.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,388
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-0805C-47NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-47NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-47NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-0805C-47NK-T is described as FIXED IND 47NH 320MA 34.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V