AIAC-0805C-15NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-0805C-15NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15NH 900MA 7.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,339
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-0805C-15NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-15NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-15NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-0805C-15NK-T is described as FIXED IND 15NH 900MA 7.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.