AIAC-0805C-12NK-T ABRACON
  • Part Number: AIAC-0805C-12NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12NH 900MA 6.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,388
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAC-0805C-12NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-12NK-T ABRACON
    AIAC-0805C-12NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAC-0805C-12NK-T is described as FIXED IND 12NH 900MA 6.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE