AFS20A53-1575.42-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS20A53-1575.42-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 1575.42 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • Available: 11,166
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFS20A53-1575.42-T2 ABRACON
    AFS20A53-1575.42-T2 ABRACON
    AFS20A53-1575.42-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A53-1575.42-T2 is described as FILTER SAW 1575.42 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD