AFS20A42-1575.42-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS20A42-1575.42-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 1575.42 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • Available: 10,931
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFS20A42-1575.42-T2 ABRACON
    AFS20A42-1575.42-T2 ABRACON
    AFS20A42-1575.42-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A42-1575.42-T2 is described as FILTER SAW 1575.42 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK