AFS20A26-915.00-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS20A26-915.00-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 915.00 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • Available: 9,798
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFS20A26-915.00-T2 ABRACON
    AFS20A26-915.00-T2 ABRACON
    AFS20A26-915.00-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A26-915.00-T2 is described as FILTER SAW 915.00 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE