AFS20A20-1227.60-T3 ABRACON
  • Part Number: AFS20A20-1227.60-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 1227.60 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS20A20-1227.60-T3 ABRACON
    AFS20A20-1227.60-T3 ABRACON
    AFS20A20-1227.60-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A20-1227.60-T3 is described as FILTER SAW 1227.60 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"