AFS20A15-2017.50-T3 ABRACON
  • Part Number: AFS20A15-2017.50-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS20A15-2017.50-T3 ABRACON
    AFS20A15-2017.50-T3 ABRACON
    AFS20A15-2017.50-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A15-2017.50-T3 is described as FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT