AFS20A15-2017.50-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS20A15-2017.50-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS20A15-2017.50-T2 ABRACON
    AFS20A15-2017.50-T2 ABRACON
    AFS20A15-2017.50-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A15-2017.50-T2 is described as FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V