AFS20A05-1672.50-T3 ABRACON
  • Part Number: AFS20A05-1672.50-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 1672.50 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS20A05-1672.50-T3 ABRACON
    AFS20A05-1672.50-T3 ABRACON
    AFS20A05-1672.50-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A05-1672.50-T3 is described as FILTER SAW 1672.50 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> SAW Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  SAW Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE