AFS14A72-2436.00-T3 ABRACON
  • Part Number: AFS14A72-2436.00-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2436.00 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • Available: 4,665
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFS14A72-2436.00-T3 ABRACON
    AFS14A72-2436.00-T3 ABRACON
    AFS14A72-2436.00-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS14A72-2436.00-T3 is described as FILTER SAW 2436.00 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"