AFS14A72-2436.00-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS14A72-2436.00-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2436.00 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • Available: 9,654
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFS14A72-2436.00-T2 ABRACON
    AFS14A72-2436.00-T2 ABRACON
    AFS14A72-2436.00-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS14A72-2436.00-T2 is described as FILTER SAW 2436.00 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH