AFS14A34-1588.66-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS14A34-1588.66-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 1588.66 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS14A34-1588.66-T2 ABRACON
    AFS14A34-1588.66-T2 ABRACON
    AFS14A34-1588.66-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS14A34-1588.66-T2 is described as FILTER SAW 1588.66 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM