AFS14A15-2017.50-T3 ABRACON
  • Part Number: AFS14A15-2017.50-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS14A15-2017.50-T3 ABRACON
    AFS14A15-2017.50-T3 ABRACON
    AFS14A15-2017.50-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS14A15-2017.50-T3 is described as FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS