AFS14A04-1575.42-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS14A04-1575.42-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 1575.42 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS14A04-1575.42-T2 ABRACON
    AFS14A04-1575.42-T2 ABRACON
    AFS14A04-1575.42-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS14A04-1575.42-T2 is described as FILTER SAW 1575.42 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> SAW Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  SAW Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM