ACM-21-670M-T ABRACON
  • More about ACM-21-670M-T ABRACON
    ACM-21-670M-T ABRACON
    ACM-21-670M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM-21-670M-T is described as CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG